Fi Çi 7. yeni bölüm tarihi belli oldu! Fi Çi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Puhutv’nin fenomen dizisi Fi Çi’nin 7. bölüm tarihi resmen belli oldu. Son bölümde Duru ve Deniz’in öpüşme sahnesi damga vurmuş, Can Manay’ın bunu öğrenip öğrenmeyeceği ise merak konusu olmuştu. Peki Fi Çi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fi Çi 7. yeni bölüm tarihi resmen açıklandı. Sevilen dizinin hayranlarının bir süredir merakla beklediği Fi Çi 7. yeni bölümü öncesi heyecan dorukta. Peki Fi Çi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fİ Çİ 7. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Puhutv tarafından yapılan resmi açıklamaya göre internet fenomeni dizi Fi Çi’nin 7. yeni bölümü 19 Ocak 2018 Cuma günü yayınlanacak.

Fİ Çİ 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Fi Çi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.
Fİ Çİ 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fi Çi 6. bölümü büyük bir heyecan sahne oldu. Çİ 6. bölümde Duru, Ece ile Deniz’in birlikte olduğunu öğrendi ve Ece’den korkunç bir şekilde intikamını aldı. Ece’nin sergileyecekleri gösterideki başarısızlığını, gizlice bir başkasına videoya aldıran ve sosyal medyada yayınlatan Duru, Ece’yi adeta rezil rüsva etti. Bu olay karşısında adeta yıkılan Ece, dans grubundan ayrıldığını sert bir konuşmayla açıkladı ancak büyük bir sinirle uzaklaşan Ece, trafik kazası geçirdi. Haberi kısa sürede duyan Duru büyük bir acı yaşadı. Ece’nin ölüp ölmeyeceği büyük merak konusu oldu. Ayrıca Deniz’le Duru’nun öpüşmesini Can Manay’ın öğrenip öğrenmeyeceği de yeni bölümde cevap bekleyen sorulardan biri.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.