Narcos 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Netflix dizisi olan Narcos’un 4.sezonu merakla bekleniyor. İlk 2 sezonda Pablo Escobar’ın hayatını konu edinen dizi Pablo Escobar’ın ölümüyle son bulmuştu. Geçtiğimiz sene 3. sezonu yayınlanan dizi reytingde az çok kan kaybı yaşasa da başka uyuşturucu kartellerini konu edinen dizi başarısını yine gösterdi.

Uyuştu kartellerini konu edinen dizinin 4.Sezonu , 3.sezon yayınlandıktan hemen sonra onayı aldı ve çekimlerine başlandı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragman ile birlikte Nexflix resmi Twitter hesabından dizinin çok yakında izleyicileri ile buluşacağını belirtti. Dizin hayranları tarafından en çok merak edilen konusu ise 4.sezonunun ne zaman yayınlanacağı.
NARCOS 4.SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK ?

Narcos’un 4.sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Geçtiğimiz aylarda Nexflix’in resmi Twitter hesabından dizinin 4.sezon fragmanı ile birlikte ”Narcos 4.sezonuyla, 2018’de sadece Nexflix’te..” notu yayınlandı.

Narcos 4. sezonu ile 2018 yılı içerisinde izleyicilerin karşısına çıkacak. Net bir tarihi olmayan dizinin 4.sezonun başlangıç tarihinin 2018 2.yarısı içerisinde olması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezonlara bakacak olursak; dizinin 1.sezonu 1 EYLÜL 2015 , 2.sezonu 2 EYLÜL 2016 ve 3.sezonun 28 AĞUSTOS 2017 tarihlerinde yayınlanmıştı.

4.Sezonunda yine bu tarihlere yakın tarihlerde yayınlanması çok yüksek olasılık.

NARCOS 4.Sezonun ”2018 Ağustos sonu ya da 2018 Eylül başı ” yayınlanma ihtimali oldukça yüksek.

(NOT: Yapılacak resmi açıklama ile birlikte 4.sezonun kesin yayın tarihi güncellenecektir.)

NARCOS 4.SEZON’UNDA BAŞROLDE KİMLER OLACAK ? 

Dizinin sadece başrol oyuncuları açıklandı.  Tüm oyuncu kadrosu henüz daha açıklanmadı.

Dizin 4.sezonunda başrol’de Michael Péna ve Diego Luna yer alacak.

NARCOS 4.SEZON NEREDE GEÇECEK ? 

Dizinin 4.sezonunun fragmanı yayınlanırken altına  “Mariachi’nin doğduğu topraklarda Narcos kök salıyor.”  notuyla birlikte Meksika bayrağı konuldu.

Dizinin 4.sezonun Meksika’da geçeceği belirtildi. Macera Meksika topraklarında devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.