Rüyada yağmur görmek

Rüyada yağmur görmek
Rüyada yağmur görmek, daima hayra yorulur. Helâl kazanca, bol­luk ve berekete, elinize büyük miktarda mal geçeceğine, keder ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada yağmur çiselediğini görmek
Rüyada yağmur çiselediğini görmek, üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmaya, her türlü korkudan emin olmaya, bolluk ve berekete, bozulmuş işlerin düzene girmesine ve maddi sıkıntıların sona ermesine işarettir.

Rüyada sağanak yağmur yağdığını görmek
Rüyada sağanak yağmur yağdığını görmek, hayra, iyiliğe ve güzelliğe yorumlanmaz. Maddi ve manevi kayıplar yaşayacak, sağlık problemleri ile karşılaşacaksınız.

Etrafına zarar veren, bitkilerin ve insanların helakına neden olan sağanak yağmur, başınıza kötü bir olay gelebileceğine işaret eder.

Rüyada çevreye zarar vermeyen bir sağanak yağmur görmek
Rüyada çevreye zarar vermeyen bir sağanak yağmur görmek, hayra yorulur. Bol kazanç elde edeceğinize, etrafınızda yaşanacak çan sıkıcı, üzücü şeylerden çok etkilenmeyeceğinize, her daim mutlu ve huzurlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada yağmurun sadece kendi evinde yağdığını görmek
Rüyada yağmurun sadece kendi evinde yağdığını görmek elde edeceğiniz menfaate, hayra, iyiliğe işarettir.

Rüyada yağmurun felakete neden olacak şekilde yağdığını görmek
Rüyada yağmurun felakete neden olacak şekilde yağdığını görmek, o bölgede yaşanacak kötüğü simgeler.

Rüyada yağmur suyundan oluşan çamur görmek
Rüyada yağmur suyundan oluşan çamur görmek, hayra alamettir. Rüyada su yolundan hâsıl olan çamuru görmek, gam ve kederdir.

Rüyada dinmeyen yağmur görmek
Rüyada dinmeyen yağmur görmek, çok şiddetli yağmur ya da açık havada yapılan bir etkinliği bozan yağmur enerjinin ve doğurganlığın boşa harcanmasını ve başkalarının duyguları ya da kendi gizli üzüntülerinizin altında ezilmeyi akla getirir.

Rüyada yağmur altında kalıp ıslanmak
Rüyada yağmur altında kalıp ıslanmak, günahlardan tövbe etmeye, üzerinizdeki sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyada yağan yağmurda ıslanmak, çok güzeldir.

Rüyada çiseleyen yağmurda ıslanmak
Rüyada çiseleyen yağmurda ıslanmak, kişi dinine bağlı, Allah yolunda işler yapan ve Allah’ın rızasını alan kişidir. Rüyada yağmurda ıslanan kişinin üzerine Allah’ın rahmeti ve bereketi yağıyor demektir.

Rüyada yağan yağmurdan kaçmak
Rüyada yağan yağmurdan kaçmak, size fayda getirecek, iyi fırsatları, zafer elde etme şansını kaçıracaksınız.
Rüyada yağmur sesi duymak
Rüyada yağmurun sesini duymak, rüya sahibinin çevresinde saygı ve sevgi gördüğüne veya yaptığı işlerle ilerde itibar göreceğine işaret eder. Makam, mevki olarak yükselmeye ve liderlik yapmaya işaret eder.

Rüyada yağmur suyu içmek
Rüyada çamurlu ve pis yağmur suyu içmek, sağlık sorununa işaret eder. Ama eğer su temiz ve duruysa o zaman bu kısmete işaret eder.

Rüyada yağmurda yürümek
Rüyada yağmurda yürümek, çok güzel ve hayırlı şeylere işaret eder. Bu rüyayı gören kişi kendine dert edindiği, kuruntu yaptığı ve kendini yıprattığı düşüncelerden kurtulur ve sağlık bulur.

Rüyada yağmurda yürüdüğünü gören, dertlerinden kurtulur. Hastaysa iyileşir. işsizse beğeneceği bir iş bulur. Para sıkıntısı varsa gelecek kısmeti her şeyi halleder. Âşıksa sevgilisine kavuşur. Aynı zamanda yakın akrabalardan birinin hastalanacağına ya da bir olaydan ötürü yalan söylemek zorunda kalacağınıza yorulur. Rüyalarınızda genel bir gri ton var mı? O halde yağmur, büyük olasılıkla gözyaşları gibi ruhsal çökmeyi temsil eder.

Rüyada yağmurun çevreye ve canlılara zarar verdiğini görmek
Rüyada yağmurun çevreye ve canlılara zarar verdiğini görmek dışında aslında hep güzel ve iyi anlamı vardır.

Cassandra Eason’a göre: Pek çok kültürde ve çağda, örneğin, Avustralya yerlilerinin kültürlerinde muson mevsiminin habercisi olan Toprak Tanrıçası Kunapipi’nin kutsal cinsellik ayinlerinde, doğurganlığın ve erkek cinsel gücünün güçlü bir simgesi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.