Instagram videoları nasıl indirilir?

Instagram’da istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Nasıl mı? Bu içeriğimizde Instagram videolarını indirmenin yollarını bulabilirsiniz. Ayrıca bu yöntemle Instagram video paylaşma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram, bir süre önce 15 saniyelik videolar çekmemize ve bunlara efektler vererek arkadaşlarımızla paylaşmamıza da imkan tanımıştı. Tabii bu özelliği kullanan birçok kişi var. Fotoğraf ve videolar çekiyoruz ama, belki de indirmek istediklerimiz de oluyordur? Fotoğrafları PC’de ve mobilde indirmek oldukça kolayken, videolar için az da olsa uğraşmamız gerekebiliyor. Aşağıdaki adımları izleyerek Instagram hesabınızda videoları indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Instagram’da repost nasıl yapılır?

Peki Instagram videolarını nasıl indirebiliriz? İşte PC, Android ve iOS için bazı çözümler…

Beğendiğiniz Instagram videolarını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki adreslerden yararlanabilirsiniz. Diyelim ki Instadown’ı açtınız. Web’teki Instagram video linkini ilgili panele yapıştırmanız ve tıklamanız yeterli. Hemen indirme işlemi başlıyor ve bu durum, diğer site için de geçerli. Ek olarak, Torchbrowser’da başka sitelerdeki hemen her videoyu da indirebiliyorsunuz.

http://torchbrowser.com/

http://www.instadown.com/

Instagram videolarını Android’te indirmek istiyorsanız da, Google Play Store‘da yer alan InstaSave programının Pro versiyonunu edinebilirsiniz. Normal versiyonunda fotoğraflarla ilgili işlemler yapabiliyorken, Pro versiyonda video indirme, reklamsız gösterim gibi özellikler bulunuyor ve medya dosyalarınızı sıkıştırarak e-mail, Bluetooth veya Dropbox aracılığıyla cihazınızın dışına taşıyabiliyorsunuz.

Gelelim iOS tarafına. AppStore’da da bu iş için iBolt Downloader & Manager‘ı kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama ve sadece Instagram değil, Youtube ve benzeri platformlardan da videolar indirmenize imkan tanıyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.