Limonları dondurun ve şeker hastalığına, tümörlere ve şişmanlığa elveda deyin

Limon kabuğu limon suyundan 10 kat daha fazla vitamin içerir! Limon kabuğu,  hem günlük yaşamda hem de sağlık için son derece faydalıdır. Son araştırma bilim adamları, limon kabuğunun kansere karşı profilaktik olduğunu göstermiştir!
Limonun tüm faydalarını yaşamak için pratikte ipuçlarımızı deneyin. Birçok sıkıntıdan kurtaran eşsiz bir araç!

Dondurulmuş Limon

Yıkanan limonu birkaç saat dondurucuya koymak ve rendelemek yeterli. Sadece kurutulmuş bir kabuk değil, aynı zamanda taşlı rendelenmiş hamur kullanmak da mümkündür. Taze limon çok iyi değil ovalar, burada bir dondurucu ve durumu düzeltmek!

Limon her yemeğe eklenebilir: daha rafine olur, lezzet ve koku değişir. Çeşitli salatalar, soslar, çorbalar, balık ve et yemekleri onlara kokulu ekmek eklerseniz fayda sağlar!
Limon kabuğu  , kanser hücrelerini nötralize edebilir ve vücuttaki zararlı toksik maddeleri giderebilir. Çünkü limonun, vücudun çalışmadaki aksaklıklarla başa çıkmasına yardımcı olan profilaktik bir ajan olarak kullanılması önerilmektedir.

 

Limon kabuğu rendesi nasıl kullanılır

Limon birçok ev içi zorlukla başa çıkmaya yardımcı olur: meyve suyu farklı yüzeyleri iyi temizler ve yüzün cildini aydınlatır, en lezzetli havayı yeniler ve böcekleri yok eder.

Limon kabuğu sadece dondurulmuş değil, aynı zamanda kurutulabilir. Yiyeceği yararlı maddelerle beslemenin çok iyi bir yolu bir blenderde  kurutulmuş limon kabuğundan limon tozu elde etmektir  . Bu toz pişirme için özel bir lezzet verir, salataya, tahıllara, çay ve kahveye ekleyebilirsiniz.

Limon tozuna şeker eklerseniz, gerçekten şaşırtıcı bir şey elde edersiniz:  limon şekeri ! İnce öğütülmüş kabuğu rendesi ile karıştırılan şeker, esansiyel yağları emer ve evinizde vazgeçilmez hale gelir. Çok lezzetli ve lezzetli kokuyor!
İyi safra kesesi çalışması için, sindirim ve metabolik süreçleri iyileştirmek için iştahsızlık ile limon kabuğu rendesi tavsiye edilir. Ek olarak, soyma iltihabı hafifletir: eğer  bir boğaz ağrıyorsa hemen küçük bir parça alın – derhal daha kolay olacaktır.